start
onas
repertuar
fotokronika
smwyzyny
ofertanok
rozkladzajec
klubseniora
wynajemsal
kontakt

ZAJĘCIA
DNI ZAJĘĆ
GODZINY
OSOBY PROWADZĄCE
KONTAKTY
ZAJĘCIA PŁATNE
Gimnastyka, pilates dla seniorów SENIORFIT
środa, piątek
10.00 - 12.00
Adam Sawicki
796 599 975

Aerobik - gimnastyka dla pań

poniedziałek
wtorek, środa, czwartek

20.00 - 21.00
19.00 - 21.00
Anna Kwapiszewska
504 443 328
Latino Gym - tańce latynoamerykańskie solo dla kobiet
środa
17.00 - 18.00
Katarzyna Zawadzka
latinogym@spoko.pl
600 245 832
Rytmika i balet dla dzieci ETIUDA
środa
16.00 - 20.00
Lidia Leszczyńska
www.etiuda.waw.pl
531 782 892
Zespół tańca nowoczesnego i rewiowego
dla młodzieży ETIUDA
Zajęcia taneczne Funky Chics dla młodzieży od 16 lat
poniedziałek
środa
17.15 - 18.45
Angelika Foltyn
funkychics@cuemusic.pl
607 797 132
Taniec sportowy nowoczesny
dla dzieci (5 - 10 lat) COBRA
poniedziałek
piątek
17.30 - 19.00
17.30 - 19.00
Ryszard Nowogórski
570 799 570
TAI-CHI
środa
20.005 - 21.00
Mariusz Szewczyk
mariowushu@tlen.pl
501 141 317
Młodzi Wojownicy - szkoła sztuk walki dla dzieci
(3-5, 5-6, 7-9, 10-14lat)

wtorek
piątek
sobota

16.30 - 19.45
16.30 - 19.45
12.30 - 14.45
Monika Rękawek
kontakt@youngfighters.pl
www.mlodziwojownicy.pl
789 098 330
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 1,5-3 lat HOP SA SA
wtorek
9.30, 10.30, 11.30

Anna Kozieradzka
anna.kozieradzka@gmail.com

501 828 618

Rysunek i malarstwo sztalugowe dla ambitnych

poniedziałek
środa
17.00 - 21.00
17.00 - 19.00
Krzysztof Niemirka
krzysztof.niemirka@onet.pl
503 466 757
Plastyka dla dzieci (5-10 lat) KLUB WESOŁEGO PĘDZELKA
wtorek
środa
16.30 - 19.00
16.30 - 17.30
Ewa Mamcarz

668 143 289

Plastyka dla młodzieży i dorosłych M.A.Sz.
środa
19.00 - 21.00
Iza Bigelmajer

501 701 057

Zajęcia teatralne SIADAJ PAŁA! dla dzieci (5-13 lat)
czwartek
17.45 - 19.15
Małgorzata Grzesikowska
grzegonia@tlen.pl
515 231 969
22 644 67 35
Angielski dla dzieci - British Council
środa
piątek
sobota
16.15 - 19.30
16.15 - 19.30
9.30 - 15.30
Alicja Bugajło
alicja.bugajlo@britishcouncil.pl
22 695 59 68
Angielski dla dzieci - Early Stage

wtorek, czwartek

15.30 - 17.00
Waldemar Kuczyński
www.earlystage.pl
501 010 523
606 950 322
Chiński dla dzieci, młodzieży i dorosłych
sobota
10.00 - 11.00
Klaudia Bardowska
biuro@cjch.com.pl
668 640 506
Nauka gry na instrumentach (pianino, keyboard, flet prosty)
poniedziałek,
środa,
czwartek
16.00 - 20.00
Zofia Starck
starckzofia@gmail.com
501 251 649
Nauka gry na gitarze dla dzieci od l. 6, młodzieży i dorosłych
poniedziałek,
wtorek,
piątek
16.00 - 20.00
Wojciech Starck
wojtek@gmail.com
501 418 424
Brydż - sekcja brydża sportowego
wtorek, czwartek
sobota

11.00 - 20.00
9.00 - 20.00

Stanisław Wzorek
509 578 284
Szachy dla dzieci, młodzieży i dorosłych TOWER CHESS
poniedziałek
wtorek
piątek
17.30 - 18.30
Patryk Łagowski
p.lagowski.towerchess@gmail.com
669 410 188
Junior Odkrywca
Eksperymenty - warsztaty naukowe dla dzieci
czwartek
17:15-18:15
18:30-19:30

Agnieszka Podlaska
info@juniorodkrywca.pl
www.juniorodkrywca.pl

601 694 194

Klub Seniora WRZOS (mieszkańcy sp-ni Wyżyny)
Koło nr 26 PZERiI
Koło PKPS

środa
wtorek
czwartek
15.00 - 17.00
15.00 - 17.00
15.00 - 17.00
NOK
Andrzej Szulc
Lidia Balcerzak
22 648 65 81

600 323 567
ZAJĘCIA BEZPŁATNE (finansowane przez SM Wyżyny)
Gimnastyka dla seniorów
(tylko dla mieszkańców "Wyżyn" - ilość miejsc ograniczona - 2 grupy)
poniedziałek, czwartek
12.30 - 14.30
NOK
22 648 65 81
Brydż i inne gry towarzyskie dla dorosłych (tylko dla mieszkańców "Wyżyn")
poniedziałek
środa
piątek
17.00 - 22.00
Karol Kasperkiewicz
693 699 731
ZAJĘCIA dofinansowane przez Urząd Dzielnicy

Warsztaty artystyczne dla dorosłych (seniorów):
plastyka
teatr
wokalne


wtorek, czwartek
poniedziałek, środa
wtorek, piątek

10.00 - 12.00
10.30 - 12.30
10.30 - 12.30
zapisy (NOK) 22 648 65 81
Warsztaty plastyczne dla dzieci 7-12 lat
wtorek, środa
17.00 - 17.45, 17.45-18.30
Krzysztof Niemirka
22 648 65 81
Warsztaty teatralne dla młodzieży
sobota
12.00 - 15.00

zapisy (NOK) 22 648 65 81
Ewelina Kaufmann 606 746 165

Zajęcia taneczne dla seniorów
wtorek
13.00 - 14.00
zapisy (NOK) 22 648 65 81
Zajęcia taneczne dla dzieci 6-9 i 10-12 lat
wtorek
czwartek
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
zapisy (NOK) 22 648 65 81