O NAS
onas
repertuar
fotokronika
smwyzyny
ofertanok
rozkladzajec
klubseniora
wynajemsal
kontakt

 

 

Jako datę inauguracji działalności Natolińskiego Ośrodka Kultury należy przyjąć 20 listopada 1988 roku. Wówczas to odbyła się słynna "parapetówka" z udziałem Leszka Długosza, przy wypełnionej po brzegi publicznością sali widowiskowej. Natoliński Ośrodek Kultury jest integralną częścią Spółdzielni Mieszkaniowej "Wyżyny", działa jako wyraz realizacji statutowego celu, czyli umożliwienie dostępu do dóbr kulturalno-społecznych swoim mieszkańcom. NOK działa na rzecz mieszkańców, jak i na rzecz wszystkich, pragnących rozrywki i prawdziwej kultury, spoza enklawy S.M. "Wyżyny".
Natoliński Ośrodek Kultury realizuje wielokierunkowy program zajęć artystycznych, edukacyjnych, rekreacyjnych oraz organizuje szereg koncertów z udziałem wykonawców rodzimych jak i zagranicznych. Różnorodne formy pracy artystycznej prowadzone są przez doświadczonych artystów i pedagogów (więcej informacji w rozkładzie zajęć). Do zadań NOK należy również działalność społeczno-wychowawcza i turystyczno-rekreacyjna, których realizacja dyktowana jest potrzebą chwili.
Kierownikiem NOK jest Janusz Olczyk - kulturoznawca, animator kultury, redaktor i publicysta.

Pragniemy aby nasz dom kultury był wysoko cenionym przez fachowców i podziwianym przez odbiorców naszych działań.
Chcemy tak wykorzystywać nasza wiedzę i doświadczenie aby oferta kulturalna, którą przedstawiamy była na najwyższym poziomie artystycznym i rzeczowym, a jej odbiorcy - uczestnicy, widzowie, słuchacze mogli zaspokoić wszystkie swoje oczekiwania i potrzeby w tej mierze ku swemu zadowoleniu a naszej satysfakcji.
Mamy świadomość, że realizacja naszej misji jest możliwa tylko wtedy, gdy będziecie Państwo aktywnie współpracować z nami w zakresie kreowania programu jak i rzeczowej krytyki naszych poczynań, bowiem jesteśmy tacy jak życzą sobie nasi Klienci i pracujemy tak aby spełnić ich życzenia i marzenia. Chcemy być jak najbliżej mieszkańców.

 

 
strona główna